Spindleruv Mlyn
Skiferie til Tjekkiets mest anerkendte skisportssted
Spindleruv Mlyn
Skiferie til Tjekkiets mest anerkendte skisportssted

Buskøreplan Jylland/Fyn (opsamlingssteder kan variere fra afgang til afgang)

By Afrejse Hjemkomst
Aalborg, Th. Sauersvej v/afk. 26 P-plads 16.00 14.00
Viborg Rutebilstation 16.15 13.45
Hobro v/afk. 35 16.30 13.30
Randers v/kulturhuset 17.15 12.45
Århus Q8 Viby, Ormslevvej 61 18.00 12.00
Skanderborg Banegården 18.30 11.30
Horsens Q/8 v/afk. 56 19.00 11.00
Odense / Dalumhallen 19.05 11.30
Vejle N v/DTC center 19.30 10.30
Kolding Bramdupdam v/Q8 20.00 10.00
Aabenraa N v/Burger King 20.45 09.15
Padborg v/OK-tanken 21.15 08.45

Buskøreplan Sjælland (opsamlingssteder kan variere fra afgang til afgang)

By Afrejse Hjemkomst
København H, Banegårdspladsen v/elektrisk ur ud mod Vesterbrogade 16.40 14.10
Ølby station 17.25 13.00
Ringsted Outlet v/Klostervangen 17.45 12.30
Slagelse transportcenter stop 39 18.20 12.00
Rønnede P-pladsen v/motorvej Ny Næstvedvej 19.15 10.55
Vordingborg afk. 41 v/motorvej 19.45 10.25
Nykøbing F. v/banegården 20.10 10.00